Kopalnia soli w Wieliczce

Kopalnia i zabytek? To raczej nie Idzie w parze. Kopalnia nie jest miejscem zabytkowym tylko miejscem gdzie wydobywany jest surowiec. Więcej »

Dzwon Zygmunta

Każdy kraj chlubi się wobec innych swoją własną, indywidualną kulturą oraz historią. Jednak zastanówmy się jak właściwie ta historia się prezentuje. Więcej »

 

Atrakcyjność polskiej turystyki

Wypoczynek w Polsce powinien kojarzyć się również, co najważniejsze z wypoczynkiem tanim. Co prawda nie dla wszystkich cena jest najważniejszym wyznacznikiem aczkolwiek należałoby mieć to na uwadze? Ostatnią sprawą, na którą polscy hotelarze i gastronomowie utrzymujący się właśnie z turystów zwrócić uwagę koniecznie powinni to standard oferowanych usługi niestety ten temat jest przez wielu bagatelizowany szczególnie w stosunku d turystów pochodzących z polski. Do takich sytuacji dochodzić po prostu nie może. W innym przypadku z całą pewnością osoby, który dany hotel lub restauracje odwiedziły raz już nigdy więcej tam nie wrócą.

 

Podsumowując można powiedzieć, że rzeczywiście niektóre przypadki bywają niezwykle trudne aczkolwiek najważniejsze jest po prostu nasze podejście. Osoby, które radzić sobie z takimi problemami nie potrafią być może nie powinny pracować w jakimkolwiek sektorze turystycznym. Jest to szczególnie ważne, jeśli nie chcemy tracić w oczach bogatych turystów z zagranicy, którzy jak się okazuje w znaczący sposób mogłoby wesprzeć nasze prywatne budżety oraz co za tym idzie również budżet państwa.  Tak czy inaczej jest to sprawa niezwykle ważna i zapominać o tym nie możemy pod jakimkolwiek pozorem.