Kopalnia soli w Wieliczce

Kopalnia i zabytek? To raczej nie Idzie w parze. Kopalnia nie jest miejscem zabytkowym tylko miejscem gdzie wydobywany jest surowiec. Więcej »

Dzwon Zygmunta

Każdy kraj chlubi się wobec innych swoją własną, indywidualną kulturą oraz historią. Jednak zastanówmy się jak właściwie ta historia się prezentuje. Więcej »

 

Cel podróży – Wielka Brytania

Każdy z nas doskonale zna Wielką Brytanię. Bez problemu wymienimy największe miasta. Obecnie bardzo wielu polaków znajduje się w Anglii. Wszystko za sprawą tego, że wiele osób postanowiło po prostu wyemigrować. Tak dzieje się również nadal. Emigranci, którzy żyją w Wielkiej Brytanii są w większości zgodni co do tego, że kraj ten ma im bardzo wiele do zaoferowania i nie myślą nawet o tym, by powrócić do Polski. Chociaż jest to smutne to jest to prawdziwe. Jeżeli chodzi o możliwości turystyczne, jakie daje nam Wielka Brytania to jest ich bardzo wiele. Jeżeli chcesz zwiedzić Londyn, słynny Birmingham czy Manchester to z całą pewnością powinieneś zabrać się za planowanie takiej wycieczki. Jeżeli chodzi o koszt takiej wycieczki to wcale nie musi być on duży. Oczywiście jeżeli wszystko odpowiednio zaplanujemy.  Istnieje wielu przewoźników, którzy oferują bardzo dobre cenowo bilety, jeżeli chodzi o Wielką Brytanię. Warto z takich możliwości skorzystać. Jeżeli chodzi o noclegi to jest to już sprawa drugorzędna, gdyż ze znalezieniem ich nie będzie żadnego problemu. Najważniejsze jest to, by znaleźć dobry cenowo lot. Oczywiście można również zdecydować się na podróżowanie autokarem, które będzie jeszcze tańsze.