Kopalnia soli w Wieliczce

Kopalnia i zabytek? To raczej nie Idzie w parze. Kopalnia nie jest miejscem zabytkowym tylko miejscem gdzie wydobywany jest surowiec. Więcej »

Dzwon Zygmunta

Każdy kraj chlubi się wobec innych swoją własną, indywidualną kulturą oraz historią. Jednak zastanówmy się jak właściwie ta historia się prezentuje. Więcej »

 

Dochodowość polskiej turystyki

Czy istnieje możliwość, aby polska turystyka przynosi jeszcze więcej zysków niż dotychczas? Oczywiście istnieje wiele opcji, aby poprawić jej kondycję aczkolwiek podstawą jest tutaj reklama. Nierzadko zdarza się, że nawet sami Polacy nie zdaja sobie sprawy z tego jak piękne i zachwycające miejsca posiadają. Inną aczkolwiek rzeczywiście ważna sprawą jest infrastruktura i dojazdy. Dość często nawet gdyby turyści chcieli dane miejsca odwiedzić po prostu nie mają możliwości tam dojechać w normalny sposób. Jeżeli chodzi natomiast poziom usług turystycznych w poleca ostoja one na zadziwiająco a wysokim poziomie.

 

Mówią o tym szczególnie często nas odwiedzający zachodni sąsiedzi. Są oni rzeczywiście bardzo zadowoleni ze standardów, jakie otrzymują w zamian za rzeczywiście dość przystępne ceny.  Można, więc powiedzieć, że istnieje bardzo wiele różnych opcji aczkolwiek najlepszą z nich jest właśnie polska. Nasz klimat pozwala na uprawienie zarówno turystyki zimowej jak i letniej. Co prawda większość ludzi wybiera jednak cieplejsze pory roku do odwidzenia nas aczkolwiek nie ma w tym nic złego.