Kopalnia soli w Wieliczce

Kopalnia i zabytek? To raczej nie Idzie w parze. Kopalnia nie jest miejscem zabytkowym tylko miejscem gdzie wydobywany jest surowiec. Więcej »

Dzwon Zygmunta

Każdy kraj chlubi się wobec innych swoją własną, indywidualną kulturą oraz historią. Jednak zastanówmy się jak właściwie ta historia się prezentuje. Więcej »

 

Dzika Rosja

Pomimo tego, że wśród  wielu osób panuje bardzo mylne przekonanie, że Rosja jest krajem dzikim i niegościnnym, to jednak coraz więcej osób decyduje się na podróż w tamte rejony. Nic więc dziwnego, że do Rosji każdego roku przybywa coraz większa ilość turystów z rożnych krajów. Co jednak można w Rosji zobaczyć? Odpowiedź jest prosta, jest to kraj tak olbrzymi, że praktycznie można tutaj zobaczyć zarówno arktyczne miejsca jak również dżunglę i tropikalne lasy deszczowe. Jest to gigantyczny kraj, który oferuje turystom bardzo wiele. Jednak Rosja to również unikalne miasta, takie jak chociażby Petersburg jak również Moskwa. Rosja to zarówno Europa jak również gigantyczne tereny azjatyckie. Nic więc dziwnego, że orientalne tereny są bardzo popularne wśród turystów. Jeśli natomiast chodzi o samo zwiedzanie, to europejczycy najczęściej wybierają właśnie t2hMoskwę jak również Petersburg oraz oczywiście takie miasta jak Jarosław czy też kazań. To co przyciąga do Rosji to odmienność. Można tutaj spotkać zarówno gigantyczną ilość różnego rodzaju kultur jak również to co w cywilizacji najważniejsze, czyli historię, zabytki oraz oczywiście unikalne historyczne miejsca. Rosja jest piękna i nic tego nie jest w stanie zmienić.