Kopalnia soli w Wieliczce

Kopalnia i zabytek? To raczej nie Idzie w parze. Kopalnia nie jest miejscem zabytkowym tylko miejscem gdzie wydobywany jest surowiec. Więcej »

Dzwon Zygmunta

Każdy kraj chlubi się wobec innych swoją własną, indywidualną kulturą oraz historią. Jednak zastanówmy się jak właściwie ta historia się prezentuje. Więcej »

 

Grecja – atrakcja dla wszystkich

Grecja to piękny kraj. Chociaż jest on niestabilny pod względem ekonomicznym, a kryzys dał się we znaki wszystkim mieszkańcom Grecji to jeżeli chodzi o turystykę to cały czas znajduje się ona na tym samym poziomie. Wakacje w Grecji to marzenie wielu z nas. Jeżeli zależy nam na tym, by udać się na jakąś wyspę Grecką to z całą pewnością warto się na takie wakacje zdecydować. Jeżeli znajdziemy się w Grecji to na pewno warto odwiedzić stolicę tego pięknego kraju, którą są Ateny. Atenami na pewno będą zachwyceni wszyscy ci, dla których historia, zabytki i dawna kultura ma duże znaczenie. Czekają tam na nas fantastyczne zabytki kultury starożytnej.  Któż z nas nie słyszał o Akropolu czy teatrze Dionizosa. Te i inne atrakcje czekają nas właśnie w Grecji. Oczywiście nie dla każdego z nas chodzenie po muzeach, czy oglądanie starożytnych budowli jest czymś interesującym. Nie ma jednak obaw, gdyż każdy z nas znajdzie w Grecji coś odpowiedniego dla siebie. Fanom ciepłego morza i gorących plaż na pewno przypadnie do gustu jakaś gorąca wyspa należąca do Grecji. Wakacje na Rodos czy Kos to marzenie wielu z nas. Dlaczego, więc nie spełnić tego marzenia i po prostu wybrać się do Grecji w celu przeżycia udanych, ciepłych i fantastycznych wakacji.