Kopalnia soli w Wieliczce

Kopalnia i zabytek? To raczej nie Idzie w parze. Kopalnia nie jest miejscem zabytkowym tylko miejscem gdzie wydobywany jest surowiec. Więcej »

Dzwon Zygmunta

Każdy kraj chlubi się wobec innych swoją własną, indywidualną kulturą oraz historią. Jednak zastanówmy się jak właściwie ta historia się prezentuje. Więcej »

 

Hotel

Wiele osób kładzie także nacisk na to, że zostawiając pieniądze za granicą nie wspieramy rodzimej gospodarki tylko obce, ale to już kwestia indywidualnych poglądów. Inną sprawą jest to, o czym często robi się głośno w mediach. Mianowicie, zagrożenie terrorystyczne. W kurortach na skalę europejską czy nawet światową, ryzyko zamachu terrorystycznego jest niestety dość duże i wbrew pozorom naprawdę realne. W Polsce- niekoniecznie, choć prawdopodobieństwo zawsze istnieje. Oczywiście, wielu osób wciąż nie stać na wyjazd zagraniczny, preferują krótkie wypady w najbliższe od miejsca zamieszkania rejony, w których można miło i niedrogo spędzić wolny czas. Faktem jest, że nie trzeba wielkich zasobów finansowych, by nie stracić urlopu czy wakacji. Czasami wystarczy po prostu odrobina kreatywności, ciekawy pomysł, trochę zapału do jego realizacji i dobre towarzystwo, a wakacje niezależnie od tego, czy spędzone nad zimnym Bałtykiem, na pobliskim kempingu czy na słonecznej bułgarskiej plaży z pewnością będą udane i niezapomniane. Jak zwykle, wszystko zależy od nas samych.