Kopalnia soli w Wieliczce

Kopalnia i zabytek? To raczej nie Idzie w parze. Kopalnia nie jest miejscem zabytkowym tylko miejscem gdzie wydobywany jest surowiec. Więcej »

Dzwon Zygmunta

Każdy kraj chlubi się wobec innych swoją własną, indywidualną kulturą oraz historią. Jednak zastanówmy się jak właściwie ta historia się prezentuje. Więcej »

 

Hotel spa

Wiele ludzi wyjeżdża za granicę, ponieważ uważa, że w Polsce nie ma ciekawych miejsc a do tego lubią oferty takie jak hotel spa, z drugiej strony takie wyposażenie hoteli oferuje zarówno hotel nad morzem jak i hotel w Krakowie. Na całe szczęście są jeszcze ludzie, którzy dostrzegają piękno naszego kraju. Turyści, dla których morze Bałtyckie jest spełnieniem wakacyjnych marzeń o upojnych chwilach na spokojnej plaży. Istnieje grupa wczasowiczów, którzy nie wyobrażają sobie urlopu bez wypadu w polskie góry. Polska dysponuje także ogromną ilością pięknych miast, w których każdy znajdzie coś dla siebie. Obawy turystów o stan pogody są nieuzasadnione. W przypadku pochmurnego nieba można wybrać się na wycieczkę rowerową. Nawet, kiedy pada deszcz można znaleźć rozmaite sposoby na spędzenie wolnego czasu. Polska to kraj z piękną historią. Poznawać ją można w rozmaity sposób. Podczas deszczowej pogody można zorientować się, czy w okolicy miejsca, gdzie spędzamy urlop nie znajdują się ciekawe muzea. Nikt nie powiedział, że podczas ulewy nie można popluskać się w wodzie.