Kopalnia soli w Wieliczce

Kopalnia i zabytek? To raczej nie Idzie w parze. Kopalnia nie jest miejscem zabytkowym tylko miejscem gdzie wydobywany jest surowiec. Więcej »

Dzwon Zygmunta

Każdy kraj chlubi się wobec innych swoją własną, indywidualną kulturą oraz historią. Jednak zastanówmy się jak właściwie ta historia się prezentuje. Więcej »

 

Jak wygląda turystyka w Polsce?

Polska być może rzeczywiście nie jest krajem typowo turystycznym aczkolwiek najważniejsze jest tutaj po prostu nasze podejście. Jeśli nie będziemy potrafili ukazywać tego, co mamy najlepsze turyści a szczególnie ci z innych krajów z całą pewnością odwiedzać nas nie będą.  Nie można zaprzeczać, że rzeczywiści wybór zależny jest tylko i wyłącznie od nas samych aczkolwiek zanim na cokolwiek się zdecydujemy powinniśmy wszystko przemyśleć.

 

Dobre to, co swoje. Tylko polskie miejsca są dobre dla polskich turystów szczególnie ludzi młodych, który tak naprawdę nie znają swojej własnej kultury.  Jest to rzecz niezwykle ważna, której oczywiście pod jakimkolwiek pozorem po prostu bagatelizować nie wolno. Należy o tym najzwyczajniej w świcie pamiętać.