Kopalnia soli w Wieliczce

Kopalnia i zabytek? To raczej nie Idzie w parze. Kopalnia nie jest miejscem zabytkowym tylko miejscem gdzie wydobywany jest surowiec. Więcej »

Dzwon Zygmunta

Każdy kraj chlubi się wobec innych swoją własną, indywidualną kulturą oraz historią. Jednak zastanówmy się jak właściwie ta historia się prezentuje. Więcej »

 

Jak znaleźć nocleg w Muszynie?

Nie da się ukryć, że miejscowości turystyczne w środku sezonu są wręcz oblegane przez turystów i trudno wówczas zarówno o miejsce parkingowe, jak i o wolny pokój, który jednocześnie nie kosztowałby nas i naszej rodziny istną fortunę. Wybierając się więc do Muszyny, warto już wcześniej pomyśleć o tym, by zarezerwować sobie miejsce do spania. Co ciekawe, coraz więcej firm i pensjonatów umożliwia zrobienie tego przez Internet, dzięki czemu możemy zaoszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze. Szukając noclegów, musimy przede wszystkim sprecyzować swoje wymagania co do ceny i standardu lokalu. Wiadomo, że hotel w centrum Muszyny będzie kosztował więcej, niż pokój na zasadzie agroturystyki we wsi położonej nieopodal miasta. Klucz w tym, aby starannie wypoczywać każdej nocy i z rana być w stanie nadal cieszyć się wakacjami, bo przecież miejsce tak piękne jak Muszyna musi być przez nas zobaczone i przeanalizowane dogłębnie, a przede wszystkim oplecione gęstą siecią fotografii z rodziną i najlepszymi przyjaciółmi.