Kopalnia soli w Wieliczce

Kopalnia i zabytek? To raczej nie Idzie w parze. Kopalnia nie jest miejscem zabytkowym tylko miejscem gdzie wydobywany jest surowiec. Więcej »

Dzwon Zygmunta

Każdy kraj chlubi się wobec innych swoją własną, indywidualną kulturą oraz historią. Jednak zastanówmy się jak właściwie ta historia się prezentuje. Więcej »

 

Kiedy kupować wycieczki last minute?

Jeśli chcemy jechać na wakacje taniej powinniśmy przede wszystkim szukać atrakcyjnych cen jakie oferowane są nam przez biura podróży. Obecnie coraz większa liczba biur podróży oferuje nam możliwość korzystania z bardzo wysokie jakości ofert wycieczek, a jednocześnie takich, które oferowane są na promocyjnych warunkach. Do popularnych promocji z jakich możemy korzystać zaliczyć można last minute. Są to oferty, które możemy wykupić już w okresie wzmożonego ruchu turystycznego. Takie oferty wynikają z braku pełnego obłożenia danej wycieczki. Biura podróży są zainteresowane przede wszystkim tym, by nie było wolnych miejsc podczas wyjazdu dla większych grup turystów. Z tego powodu w ostatniej chwili, czyli na kilka tygodni przed terminem wyjazdu zmniejszają one ceny w celu znalezienia chętnych na wyjazd. Jeśli poświęcimy trochę czasu możemy znaleźć bardzo korzystne promocje na wyjazdy na wakacje. Ceny takich wyjazdów mogą być niższe nawet o kilkanaście procent w stosunku do normalnie oferowanej ceny. Z drugiej strony nie zawsze oferty last minute rzeczywiście są korzystne, gdyż coraz częściej możemy się spotkać z używaniem tej nazwy jako chwytu reklamowego przez różne biura turystyczne.