Kopalnia soli w Wieliczce

Kopalnia i zabytek? To raczej nie Idzie w parze. Kopalnia nie jest miejscem zabytkowym tylko miejscem gdzie wydobywany jest surowiec. Więcej »

Dzwon Zygmunta

Każdy kraj chlubi się wobec innych swoją własną, indywidualną kulturą oraz historią. Jednak zastanówmy się jak właściwie ta historia się prezentuje. Więcej »

 

Koszt urlopu w Polsce

Ogólnie uważa się, że polska turystyka jest dość kosztowna i nie wszystkich na to stać. Należy, jednak porównać ją z innymi państwami rzeczywiście zastanowić się jak wygląda prawdziwa sytuacja. Ze statystyk przeprowadzanych przez kilka ostatnich lat wynika, że pobyty na przykład nad polskim morzem w lokalach o tych samych standardach są dużo tańsze niż miedzy innymi w Niemczech. Co prawda nierzadko dochodzi do takich sytuacji aczkolwiek rzeczywiście powinniśmy o tym pamiętać i mieć to wszystko na uwadze.

 

Jest to sprawa niezwykle ważna i jeśli Polacy nada będą uważać, że na wakacje czy urlop lepiej wyjechać do innego państwa z całą pewnością do niczego dobrego nie dojdzie.  Najważniejsze jest to, aby polską turystykę potrafić odpowiednio promować. Należy o tym pamiętać i rzeczywiście mieć to na uwadze. Jest to sprawa bardzo ważna i zapominać o niej po prostu nie możemy. Względów takiej sytuacji jest wiele.