Kopalnia soli w Wieliczce

Kopalnia i zabytek? To raczej nie Idzie w parze. Kopalnia nie jest miejscem zabytkowym tylko miejscem gdzie wydobywany jest surowiec. Więcej »

Dzwon Zygmunta

Każdy kraj chlubi się wobec innych swoją własną, indywidualną kulturą oraz historią. Jednak zastanówmy się jak właściwie ta historia się prezentuje. Więcej »

 

Kryte pływalnie

W Polsce znajduje się ogromna ilość krytych pływalni i specjalnych kompleksów wodnych, w których można miło spędzić czas z całą rodziną. Decydując się na wakacyjny wyjazd do jednego z polskich miast można wziąć udział różnych imprezach masowych, których w Polsce organizowanych jest coraz więcej. Młodzi ludzie (i nie tylko) deszczowe wieczory mogą spędzić w rozmaitych klubach. W miejscowościach, które mogą pochwalić się pięknymi jeziorami swój wolny czas można poświęcić na wycieczki rowerowe. Oczywiście chodzi o wycieczki na rowerach wodnych, które pozwalają na wypłynięcie w piękne zakątki jezior. Są to doskonałe miejsca także dla fanów kajaków. Jak widać Polska to miejsce, gdzie sposobów na spędzenie urlopu jest bardzo wiele. Warto promować nasz kraj za granicą, jednak najpierw sami musimy go poznać. Stając przed wyborem wakacyjnego celu starajmy się więc znaleźć coś dla siebie w naszym kraju. Aby móc pochwalić miejsca zagraniczne poznajmy najpierw samą Polskę.