Kopalnia soli w Wieliczce

Kopalnia i zabytek? To raczej nie Idzie w parze. Kopalnia nie jest miejscem zabytkowym tylko miejscem gdzie wydobywany jest surowiec. Więcej »

Dzwon Zygmunta

Każdy kraj chlubi się wobec innych swoją własną, indywidualną kulturą oraz historią. Jednak zastanówmy się jak właściwie ta historia się prezentuje. Więcej »

 

Legenda chińskiego kina

Gdy ktoś z nas miałby wymienić chińskich aktorów lub też jakiekolwiek gwiazdy, to każdy z nas wie, że do takich właśnie osób należy już legendarny aktor oraz człowiek wielu talentów – Jackie Chan, który obecne należy do jednych z najpopularniejszych aktorów nie tylko w Chinach, ale także na świecie. Mimo już dosyć podeszłego wieku sam Chan czuje się świetnie, a to za sprawą bardzo dużych uzdolnień oraz umiejętności, które sam posiada. Jeśli ktoś z nas chciałby bliżej poznać sylwetkę tego aktora zawsze może to uczynić sięgając po informacje z internetu. Okazuje się, że mimo dużych uzdolnień najważniejsze w życiu Jackiego Chana okazało się aktorstwo, które przyniosło mu nie tylko sławę, popularność i wiele dobroci, ale przede wszystkim zyskał satysfakcję oraz masę nagród, które zdobył dzięki swoim osiągnięciom w tej właśnie dziedzinie. Jackie Chan zagrał w bardzo dużej ilości filmów amerykańskich i co, więcej zyskał tam najwyższe laury, którymi został obsypany na niejednym festiwalu filmowym, jaki Jackie Chan odwiedzał już nie raz. Z pewnością, jeśli kiedykolwiek Jackie Chan zdecyduje się na zakończenie swojej kariery filmowej to na pewno na długo pozostanie w sercach wielu fanów, których posiada niezliczone ilości na całym świecie.