Kopalnia soli w Wieliczce

Kopalnia i zabytek? To raczej nie Idzie w parze. Kopalnia nie jest miejscem zabytkowym tylko miejscem gdzie wydobywany jest surowiec. Więcej »

Dzwon Zygmunta

Każdy kraj chlubi się wobec innych swoją własną, indywidualną kulturą oraz historią. Jednak zastanówmy się jak właściwie ta historia się prezentuje. Więcej »

 

Możliwości turystyczne Polski

Możliwości turystyczne, jakie posiada polska są rzeczywiście po prostu ogromne. Niestety nie wszyscy zdaja sobie z tego sprawę. Niestety najczęściej powodem takiego a nie innego stanu rzeczy jest oczywiście brak odpowiedniej reklamy w poszczególnych regionach. Jest ona dość ważna ze względu na to, że czasami nawet sami Polacy nie zdają sobie sprawy z tego jak atrakcyjne miejsca maja tuż pod swoim nosem. Co w takim razie ma w tych kwestiach do zaoferowania poiska?

 

Oczywiście podstawa jest tutaj Bałtyk, czyli niezwykle czyste morze z pięknymi plażami i ciekawymi pod względem rozrywki miastami takimi jak miedzy innymi Kołobrzeg czy Gdynia. Jeśli, jednak nie lubimy wylegiwania się na plaży możemy bez jakichkolwiek problemów zdecydować się na górskie spacery. Z całą pewnością nawet ludzi, który widzieli już bardzo wiele polskie górskie widoki będą zachwycać.