Kopalnia soli w Wieliczce

Kopalnia i zabytek? To raczej nie Idzie w parze. Kopalnia nie jest miejscem zabytkowym tylko miejscem gdzie wydobywany jest surowiec. Więcej »

Dzwon Zygmunta

Każdy kraj chlubi się wobec innych swoją własną, indywidualną kulturą oraz historią. Jednak zastanówmy się jak właściwie ta historia się prezentuje. Więcej »

 

Noclegi Kościelisko

– www.noclegikoscielisko.net\r\n\r\n\r\nNa szlakach górskich\r\n\r\nJeżeli ktoś z was nie był jeszcze w górach to nie wie co traci. Warto bowiem odwiedzić nasze polskie Tatry, ponieważ są to cudowne szczyty, niezapomniana atmosfera oraz wspaniały klimat. Każdy, kto planuje wyjazd w góry, musi dużo wcześniej pomyśleć o kilku sprawach. Pierwsze to odpowiednie przygotowanie do wędrówek, czyli wygodne buty oraz ubiór, zarezerwowaniu miejsca noclegowego, praktycznie nie ważne jest gdzie, ale ja ze swojej strony polecam noclegi Kościelisko. Bardzo mili ludzie mieszkają w tej miejscowości a poza tym, każdy dom, który wynajmuje pokoje, zagwarantuje nam również bardzo smaczne jedzenie gotowane według góralskich przepisów, przekazywanych od wielu lat, z pokolenia na pokolenie. Zasmakujemy na przykład oscypków grillowanych, czyli potrawy, której nie spotkamy nigdzie indziej. Poza tym, czeka nas wiele atrakcji związanych z samymi górami. Latem można pozwolić sobie na dalekie wędrówki, co znacznie poprawi nasze samopoczucie i kondycję fizyczną a do tego, przyroda nas otaczająca, uspokoi nas i pozwoli się odprężyć.