Kopalnia soli w Wieliczce

Kopalnia i zabytek? To raczej nie Idzie w parze. Kopalnia nie jest miejscem zabytkowym tylko miejscem gdzie wydobywany jest surowiec. Więcej »

Dzwon Zygmunta

Każdy kraj chlubi się wobec innych swoją własną, indywidualną kulturą oraz historią. Jednak zastanówmy się jak właściwie ta historia się prezentuje. Więcej »

 

Piękno polskiego morza

Czy rzeczywiście wypoczynek nad polskim morzem może być atrakcyjny? Okazuje się, że do takich sytuacji, kiedy ludzie wybierają Bałtyk częściej niż Morze Śródziemne dochodzi bardzo często. O jest powodem takiego a nie innego stanu rzeczy? Pierwsza sprawa to oczywiście cena. Nie można zaprzeczyć, że jest ona bardzo dobra szczególnie dla turystów zza naszej zachodniej granicy. U nich pobyt jak by nie było nad tym samym morzem może kosztować kilka razy więcej.

 

Dość ważna jest również obsługa i jej poziom w hotelach oraz polskich restauracjach. Wszyscy odwiedzający nas turyści są zazwyczaj bardzo z niej zadowoleni. Co prawda łatwo nie jest nigdy aczkolwiek najważniejsze jest po prostu nasze własne podejście do owej sprawy. Jeśli wiec wybieramy się na urlop czy z dziećmi na wakacje zawsze zanim wybierzemy jakąkolwiek egzotyczną wyspę koniecznie powinniśmy zdecydować się na rzeczy takie jak między innymi Bałtyk.