Kopalnia soli w Wieliczce

Kopalnia i zabytek? To raczej nie Idzie w parze. Kopalnia nie jest miejscem zabytkowym tylko miejscem gdzie wydobywany jest surowiec. Więcej »

Dzwon Zygmunta

Każdy kraj chlubi się wobec innych swoją własną, indywidualną kulturą oraz historią. Jednak zastanówmy się jak właściwie ta historia się prezentuje. Więcej »

 

Podróż samolotem

Jeśli zamierzamy się wybrać w podróż samolotem z Rynaira, to według zasad, mamy prawo wziąć ze sobą tylko jeden bagaż o konkretnych wymiarach, który nie może przekroczyć 10 kg. Nie można też w nim przewozić cieczy, jedzenia, kosmetyków, których pojemność jednego opakowania przekracza 100 ml. Jeśli przewozimy  kosmetyki, to muszą się one znajdować w specjalnym przeźroczystym woreczku. Jak widać zasady mogą być dość restrykcyjne, ale to wszystko  składa się na tani i szybki przelot.

 

Oczywiście, Anglia nie jest jedynym miejscem docelowym, które umożliwia nam przelot tanim kosztem. Jest jeszcze wiele innych miast, nawet poza Europą. Jest to dobry sposób spędzenia wakacji dla studentów, którzy nie chcą ponieść wysokich kosztów, a chcą się wybrać za granicę. Jeśli są odważni i nie widzą problemu w tym, żeby przykładowo spędzić noc na lotnisku, to jest atrakcyjna opcja podróżowania.