Kopalnia soli w Wieliczce

Kopalnia i zabytek? To raczej nie Idzie w parze. Kopalnia nie jest miejscem zabytkowym tylko miejscem gdzie wydobywany jest surowiec. Więcej »

Dzwon Zygmunta

Każdy kraj chlubi się wobec innych swoją własną, indywidualną kulturą oraz historią. Jednak zastanówmy się jak właściwie ta historia się prezentuje. Więcej »

 

Polskie regiony turystyczne

Polska słynie z wielu pięknych regionów turystycznych, które warto docenić i mieć na uwadze. Wydawałoby się, że ich brakuje, ponieważ zagraniczne wycieczki w szczególny sposób przyciągają mieszkańców naszego kraju. Warto jednak zwrócić uwagę, jak piękne są Mazury, chętnie odwiedzane przez dużą liczbę turystów, przede wszystkim wiosną i latem.

 

Można tam bowiem udać się na długie spacery podziwiając jednocześnie piękną okolicę. Zdjęcia zrobione na Mazurach zawsze wywołują wiele pozytywnych emocji, nawet w momencie, kiedy ogląda się je w internecie. Od razu widać, że jest to miejsce szczególnie malownicze, którego zwiedzanie wiąże się z pozytywnymi uczuciami. Chętnie wyjeżdżają tam przede wszystkim osoby pragnące zaznać odrobimy spokoju, ponieważ panuje tam cisza i duże możliwości relaksu.