Kopalnia soli w Wieliczce

Kopalnia i zabytek? To raczej nie Idzie w parze. Kopalnia nie jest miejscem zabytkowym tylko miejscem gdzie wydobywany jest surowiec. Więcej »

Dzwon Zygmunta

Każdy kraj chlubi się wobec innych swoją własną, indywidualną kulturą oraz historią. Jednak zastanówmy się jak właściwie ta historia się prezentuje. Więcej »

 

Promocja polskiej turystyki

Nie można zaprzeczyć, ze, jeśli chcemy rzeczywiście, jako państw zarabiać na turystyce koniecznie musimy również reklamować się innych państwach. Być może z pozoru polska nie należy do miejsc najbardziej pod ty względem atrakcyjnym aczkolwiek, kto tak myśli z całą pewnością grubo się myli. Polska, jest niezwykle różnorodnym krajem, w którym cos dla siebie znajdą nie tylko amatorzy Świerzego górskiego powietrza, ale również morskiej bryzy.

 

Dość często dochodzi do sytuacji, kiedy ludzie wybierają possie jeziora ze względu na to, że są nie tylko niezwykle urokliwe, ale również tanie. Jest to duży atut, który z całą pewnością wyróżnia nas z pośród wszystkich innych europejskich państw. Innymi kwestiami, na jakie rzeczywiście warto byłoby zwrócić uwagę to komfort oraz poziom wypoczynku, które zapewniają polskie hotele i pensjonaty. Tutaj każdy nawet najbardziej ubogi człowiek znajdzie cos dla siebie. Jest to rzecz ważna także ze względu na to, że przyjeżdżający do polski turyści nie zawsze są osobami zamożnymi, którzy wynajmują tylko najdroższe hotele.