Kopalnia soli w Wieliczce

Kopalnia i zabytek? To raczej nie Idzie w parze. Kopalnia nie jest miejscem zabytkowym tylko miejscem gdzie wydobywany jest surowiec. Więcej »

Dzwon Zygmunta

Każdy kraj chlubi się wobec innych swoją własną, indywidualną kulturą oraz historią. Jednak zastanówmy się jak właściwie ta historia się prezentuje. Więcej »

 

Przyczyny nieatrakcyjności polskiej turystyki

O tym, że niestety nadal turystyka w Polsce nie stoi na zbyt wysokim poziomie wiemy wszyscy aczkolwiek czy rzeczy wisi zdajemy sobie sprawę z powodów takiego a nie innego stanu rzeczy? Pierwszą sprawą, na którą koniecznie w tym temacie zwrócić uwagę należy jest reklama. Polskie ośrodki wypoczynkowe nie maja zbyt porywającej reklamy, która rzeczywiście mogłaby przyciągać do siebie turystów.

 

Co prawda nie zawsze jest to potrzebne, jednak niestety swoje produkty zawsze trzeba eksponować jest chcemy, aby były kupowane. Kolejna sprawa to również brak zainteresowania turystów z innych krajów tym, co mamy do zaoferowania. Ludzi w europie uważają, że poleca pod względem turystycznym tak naprawdę nie ma nic konkretnego do zaoferowania pomimo tego, że tak nie jest. W takim przypadku rzeczywiście konieczna jest zimna świadomości obcokrajowców na ten temat.