Kopalnia soli w Wieliczce

Kopalnia i zabytek? To raczej nie Idzie w parze. Kopalnia nie jest miejscem zabytkowym tylko miejscem gdzie wydobywany jest surowiec. Więcej »

Dzwon Zygmunta

Każdy kraj chlubi się wobec innych swoją własną, indywidualną kulturą oraz historią. Jednak zastanówmy się jak właściwie ta historia się prezentuje. Więcej »

 

Raj dla dzieci

Chiny to nie tylko miejsce, o którym wszyscy piszą, że jest to kraj nieszczęśników, którzy zostali pod władaniem socjalistycznych rządów. Tutaj również toczy się życie zupełnie innego wymiaru. Wystarczy tylko odwiedzić raj dla dzieci, jakim jest wesołe miasteczko znajdujące się w Pekinie, a sami przekonamy się, że jest tutaj również i wesoło i atrakcyjnie. Co zwraca uwagę w tym oto miejscu? Z pewnością wszelkie przechadzajcie się między odwiedzającymi postacie, które żywcem przypominają te, które możemy oglądać w bajkach Disneya. W wesołym miasteczku jak przystało na tego rodzaju miejsce uwagę wzbudza Rollercoaster, który budzi chyba najwięcej emocji, również młyńskie koło, które liczy piętnaście metrów także jest warte zainteresowania. Oprócz wymienionych atrakcji znajdziemy tutaj samochodziki, wszelkie karuzele, obiekty związane z rozrywką na wodzie, oraz dużo ciekawych i niezwykłych karuzel, z których mogą skorzystać nie tylko małe dzieciaki, ale także dorośli, którzy przychodzą tutaj wraz z dziećmi do tego właśnie miejsca.