Kopalnia soli w Wieliczce

Kopalnia i zabytek? To raczej nie Idzie w parze. Kopalnia nie jest miejscem zabytkowym tylko miejscem gdzie wydobywany jest surowiec. Więcej »

Dzwon Zygmunta

Każdy kraj chlubi się wobec innych swoją własną, indywidualną kulturą oraz historią. Jednak zastanówmy się jak właściwie ta historia się prezentuje. Więcej »

 

Sposób na udany urlop

Jedynym miejscem. Gdzie zimą znajduje się masa turystów są oczywiście góry, których w Polsce nie brakuje. Posiadamy również niezwykle nowoczesne i dobrze wyposażone ośrodki i wyciągi górskie. Wszystkie stoki są również odpowiednio oznaczone. Można, więc powiedzieć, że nawet osoby pierwszy raz zakładający na nogi narty mogą sobie z tym w jakiś sposób poradzić. Co prawda ta sprawa do zbyt łatwych nie należy aczkolwiek rzeczywiście opcji istnieje bardzo wiele i warto jest z nich skorzystać?

 

Nie można ukrywać, że także rozreklamowanie polski, jako państwa turystycznego miałby sporo zalet, ponieważ w ten właśnie sposób moglibyśmy wspomóc nie tylko swoje własne budżety, ale również budżet pastwa. Tak czy inaczej wybór należy tylko i wyłącznie do nas oraz do naszych potencjalnych klientów, którzy nie można ukrywać, że najczęściej przybywają do nas ze wschodu.  Jest to sprawa niezwykle ważna i bardzo znacząca.