Kopalnia soli w Wieliczce

Kopalnia i zabytek? To raczej nie Idzie w parze. Kopalnia nie jest miejscem zabytkowym tylko miejscem gdzie wydobywany jest surowiec. Więcej »

Dzwon Zygmunta

Każdy kraj chlubi się wobec innych swoją własną, indywidualną kulturą oraz historią. Jednak zastanówmy się jak właściwie ta historia się prezentuje. Więcej »

 

Tanie noclegi na wakacje

Młodzież planująca wyjazd na letnie wakacje, często zastanawia się jak zorganizować pobyt, aby było jak najtańszym kosztem. Ważne jest, aby tanio zjeść, tanio dojechać no i tanio się wyspać. Jeżeli chodzi o noclegi to najtaniej będzie chyba nocleg pod namiotami na polu namiotowym. Sprzęt do tego rodzaju kwater dziś w sklepach jest bardzo urozmaicony pod względem cenowym a także, jeżeli chodzi o wybór. Ważne tez jest, że zmieniła się bardzo jakość namiotów, to znaczy są one teraz na pewno o kilka razy lżejsze i po złożeniu zabierają o wiele mniej miejsca niż namioty dawniejsze. Taki sprzęt pozwala się łatwo spakować i mówiąc tu o młodzieży pozwala to na pewno na wakacje organizowane na przykład w stylu wędrującym. Jeżeli będzie to grupa turystów bardziej zdyscyplinowanych można takie wakacje spędzić na przykład na rowerach udając się z miejsca na, miejsce, z pola namiotowego do pola namiotowego. W taki sposób można zwiedzić wiele ciekawych miejsc łatwo i za niewiele.