Kopalnia soli w Wieliczce

Kopalnia i zabytek? To raczej nie Idzie w parze. Kopalnia nie jest miejscem zabytkowym tylko miejscem gdzie wydobywany jest surowiec. Więcej »

Dzwon Zygmunta

Każdy kraj chlubi się wobec innych swoją własną, indywidualną kulturą oraz historią. Jednak zastanówmy się jak właściwie ta historia się prezentuje. Więcej »

 

Tanie podróżowanie po Europie

Podróżowanie to spełnianie wielu marzeń naraz. Tak twierdzi wielu z nas. Niestety nie każdy z nas decyduje się na to spełnianie marzeń. Bardzo wiele osób tłumaczy się brakiem czasu, a przede wszystkim brakiem pieniędzy. Tak naprawdę wcale jednak nie trzeba mieć grubego portfela, by podróżować. Doskonale nas w tym upewnia wiele osób, które doskonale radzą sobie bez pokaźnych kwot i mogą nam pokazać zdjęcia z najodleglejszych zakątków świata. Pewnie uważasz, że podróż do Azji czy Ameryki Południowej nie dla każdego możemy być łatwym wyzwaniem. Oczywiście tak jest. Dlatego warto zacząć swoje podróżowanie od Europy, w której i tak czeka na nas wiele atrakcji. Podróżować tanio po Europie można i to wcale nie wielkim wysiłkiem. Do wyboru jest bardzo wiele możliwości. Mogą to być na przykład tanie loty, których obecnie nie brakuje. Możemy zdecydować się na podróż autostopem, która nie będzie nas nic kosztowała. Jeżeli jednak boimy się podróżować w ten sposób to dobrym rozwiązaniem może okazać się samochód. Bardzo wiele osób proponuje swoje miejsca w samochodzie innym osobom, w celu zmniejszenia kosztów podróży. Warto szukać ogłoszeń na forach podróżniczych. Można tanio podróżować. Trzeba po prostu tylko chcieć.