Kopalnia soli w Wieliczce

Kopalnia i zabytek? To raczej nie Idzie w parze. Kopalnia nie jest miejscem zabytkowym tylko miejscem gdzie wydobywany jest surowiec. Więcej »

Dzwon Zygmunta

Każdy kraj chlubi się wobec innych swoją własną, indywidualną kulturą oraz historią. Jednak zastanówmy się jak właściwie ta historia się prezentuje. Więcej »

 

Uzdrowisko Muszyna

Polskie góry to nie tylko fantastyczny krajobraz i niesamowite widoki, ale też pełne historycznych i kulturowych zakątków miejscowości i miasta, słynące ze swojej architektury i klimatu, który możemy tam znaleźć przez cały rok. Doskonałym przykładem takiego miejsca jest Muszyna. Tym co najbardziej atrakcyjne w tym mieście, to uzdrowiskowy klimat, dzięki któremu zarówno przyjeżdżający tam kuracjusze szybko wracają do pełni sił i mogą swobodnie wracać do domu, ale również i zdrowi z dnia na dzień czują się coraz lepiej. Ale Muszyna to nie tylko wody mineralne i lecznicze, ale też turystyka. Z racji położenia w dolinie Popradu, znajdziemy tam setki interesujących miejsc, kilka niesamowitych szlaków turystycznych oraz wiele ścieżek rowerowych i zabytków. Muszyna jest atrakcyjna pod wieloma względami i niezależnie od tego po co chcemy się do niej wybrać, z pewnością wrócimy zadowoleni i pełni energii, a co najważniejsze z fantastycznymi wspomnieniami utrwalonymi na tysiącach zdjęć z fascynujących i pięknych miejsc.