Kopalnia soli w Wieliczce

Kopalnia i zabytek? To raczej nie Idzie w parze. Kopalnia nie jest miejscem zabytkowym tylko miejscem gdzie wydobywany jest surowiec. Więcej »

Dzwon Zygmunta

Każdy kraj chlubi się wobec innych swoją własną, indywidualną kulturą oraz historią. Jednak zastanówmy się jak właściwie ta historia się prezentuje. Więcej »

 

Włochy

Włochy to kolebka europejskiej kultury, a przy tym uśmiechnięci, przyjaźnie nastawieni ludzie i mnóstwo wspaniałych miejsc do obejrzenia, których urok przyprawi o utratę oddechu. Ekscytujący sposób na wakacje dla osób aktywnych to wycieczki objazdowe, dla rodziny z małymi dziećmi może to być zbyt trudne wyzwanie. Dlatego, alternatywą niech staną się świetnie zaplanowane wczasy rodzinne. Forma i sposób wypoczynku w dużym stopniu odzwierciedlają potrzeby i możliwości ludzkie. Niektórym pełny odpoczynek zapewnią statyczne w swej formie wczasy. Dla pewnej części turystów wylegiwanie się na plaży, spacery i podziwianie natury to idylla. Inni uwielbiają wycieczki. Tak dynamicznie i intensywnie spędzony czas przysparza wielu pozytywnych wrażeń. Włochy to propozycja dla aktywnych i dynamicznych amatorów wojaży, ale również dla marzących o spokoju i odpoczynku. To propozycja dla każdego, kto pragnie wypocząć.