Kopalnia soli w Wieliczce

Kopalnia i zabytek? To raczej nie Idzie w parze. Kopalnia nie jest miejscem zabytkowym tylko miejscem gdzie wydobywany jest surowiec. Więcej »

Dzwon Zygmunta

Każdy kraj chlubi się wobec innych swoją własną, indywidualną kulturą oraz historią. Jednak zastanówmy się jak właściwie ta historia się prezentuje. Więcej »

 

Wyjazd za granicę, czyli tanie bilety lotnicze

Korzystając z drogi lotniczej możemy dotrzeć w dowolne miejsce na świecie w bardzo krótkim czasie. W Europie, ale również w wielu popularnych krajach turystycznych możemy również korzystać z tanich linii lotniczych. W ten sposób nasz przelot może być znacznie tańszy. Bilet lotniczy, jeśli kupimy go w promocyjnych warunkach może być bardzo tani. Jednym z pomysłów na tani przelot jest decydowanie się na lot samolotem z przesiadkami. Innym rozwiązaniem może być decydowanie się na latanie w okresach, gdy mało osób decyduje się na loty samolotami. W krajach anglosaskich takie daty to między innymi te związane z ważnymi katastrofami, czy daty, które kojarzą się z pechem. W takie dni bilety lotnicze mogą być nawet kilkadziesiąt procent tańsze. Bilety znacznie lepiej jest kupować w sieci, gdzie możemy liczyć na dodatkowe promocje. Mniejsze ceny możemy również uzyskać, gdy decydujemy się na korzystanie z rezerwacji jakie dokonywane są przez nas ze znacznym wyprzedzeniem w stosunku do daty wylotu. Jeszcze innym pomysłem może być czekanie na bilety jakie zostaną zwrócone przez klientów. takie bilety linie lotnicze sprzedają znacznie taniej, bo firmom lotniczym zależy przede wszystkim na pełnym obłożeniu pojedynczego lotu, co pozwala na uzyskanie znacznie większych zysków z jednego lotu.