Kopalnia soli w Wieliczce

Kopalnia i zabytek? To raczej nie Idzie w parze. Kopalnia nie jest miejscem zabytkowym tylko miejscem gdzie wydobywany jest surowiec. Więcej »

Dzwon Zygmunta

Każdy kraj chlubi się wobec innych swoją własną, indywidualną kulturą oraz historią. Jednak zastanówmy się jak właściwie ta historia się prezentuje. Więcej »

 

Zwiedzanie świata

Dla młodych turystów pragnących przeważnie czegoś nowego niż warunki na co dzień, taka turystyka rowerowa przy użyciu namiotu szybko i łatwo składającego i rozkładającego się na miejscu odpoczynku to naprawdę będzie zapewne wielka frajda. Inny zaś sposób letniego wypoczynku taniej niż jakiekolwiek pensjonaty będzie równie atrakcyjne pole kempingowe. Takie rozwiązanie dla niektórych może wydawać się bardziej wygodne, ale również w podobnych warunkach i dające wiele swobody. Zaletą takich miejsc noclegowych jest to, że znajdują się one w spokojnych, zacisznym miejscach z dala od osiedli i ruchliwych ulic. Są to miejsca przeważnie nieco zalesione a dostępu do świeżego powietrza nie powinno zabraknąć. Co jest ważne to również to, że takie pola namiotowe i zarówno kempingowe znajdują się w prawie każdej miejscowości wypoczynkowej, są łatwo dostępne i często mają na wyposażeniu własny sprzęt oczywiście za odpowiednią opłatą, ale dla osób, które pragną tylko wypróbować taki sposób wypoczynku warto skorzystać z takiego rozwiązania.