Kopalnia soli w Wieliczce

Kopalnia i zabytek? To raczej nie Idzie w parze. Kopalnia nie jest miejscem zabytkowym tylko miejscem gdzie wydobywany jest surowiec. Więcej »

Dzwon Zygmunta

Każdy kraj chlubi się wobec innych swoją własną, indywidualną kulturą oraz historią. Jednak zastanówmy się jak właściwie ta historia się prezentuje. Więcej »

 

All inclusive

Odnośnie osób, które lubią mieć zapewnione wygodne i komfortowe wakacje. Takie zazwyczaj wybierają opcję all inclusive na 7 lub 14 dni. Co taka opcja umożliwia i na jakiej zasadzie oparte są tego rodzaju wakacje? Począwszy od tego, że trzeba zrobić rozeznanie w poszczególnych biurach podróży, jakie wakacje proponują i w jakie miejsca, po termin, który będzie nam odpowiadał. Czy też decydujemy się na 7 czy 14 dni.

 

Niestety, we wspomnianej opcji all inclusive nie ma możliwości 10 dni. Wiele turystów jest zainteresowana właśnie taką możliwością – 7 dni może być za krótko, natomiast 14 za długo. Gdy już znajdziemy godną zainteresowania ofertę na internecie lub bezpośrednio w biurze podróży, możemy dokonać rezerwacji. Miejsca, na które najczęściej decydują się Polacy to: Turcja, Tunezja, Egipt. Są to państwo, które nie wymagają od standardowego Polaka dużych wydatków.