Kopalnia soli w Wieliczce

Kopalnia i zabytek? To raczej nie Idzie w parze. Kopalnia nie jest miejscem zabytkowym tylko miejscem gdzie wydobywany jest surowiec. Więcej »

Dzwon Zygmunta

Każdy kraj chlubi się wobec innych swoją własną, indywidualną kulturą oraz historią. Jednak zastanówmy się jak właściwie ta historia się prezentuje. Więcej »

 

Noclegi Pobierowo

Urlop nad morzem\r\n\r\ngrafikaNie od dziś wiadomo, że latem najlepiej wybrać się nad nasze, polskie morze. Turyści chętnie pojawiają się na plażach, korzystając z kąpieli słonecznych jak również pływają w morzu. Dodatkowo, możemy liczyć, że osoby, które wynajmują swoje pokoje, czyli oferują noclegi pobierowo, zagwarantują nam długie godziny rozrywki, smaczne jedzenie i możliwość skorzystania z najciekawszych atrakcji dostępnych w danej miejscowości. Wydawać by się mogło, że nad morzem są tylko plaże, mola i nic więcej. Jest to tylko stereotyp. Możemy spodziewać się również wielu imprez kulturalnych, atrakcji związanych ze zwiedzaniem okolicznych zabytków jak również z możliwości rejsów po naszym, pięknym Morzu Bałtyckim. Jeśli chcemy porządnie wypocząć, powinniśmy zatem skorzystać z oferty jednego z właścicieli pensjonatów lub prywatnych domków, które wynajmują jakieś pokoje turystom. Trzeba liczyć się z tym, że w sezonie ceny podskoczą do góry więc warto zaplanować taki wyjazd tuż przed rozpoczęciem sezonu i dzięki temu zaoszczędzić na dodatkowe atrakcje.