Kopalnia soli w Wieliczce

Kopalnia i zabytek? To raczej nie Idzie w parze. Kopalnia nie jest miejscem zabytkowym tylko miejscem gdzie wydobywany jest surowiec. Więcej »

Dzwon Zygmunta

Każdy kraj chlubi się wobec innych swoją własną, indywidualną kulturą oraz historią. Jednak zastanówmy się jak właściwie ta historia się prezentuje. Więcej »

 

Anglia w twoim zasięgu

Każdy z nas na długo przed terminem planowanego urlopu stara się zorganizować czas. Bez wątpienia wielu z nas chciałoby wyjechać na wakacje, ale nie do końca interesuje go korzystanie z ofert biur podróży. Jak najbardziej jesteśmy w stanie zapewnić sobie wakacje, jakie to zorganizujemy we własnym zakresie. Nie ma żadnego problemu w tym, żebyśmy sami zorganizowali wakacje i zadbali o ciekawe spędzanie czasu. Niekoniecznie musimy brać pod uwagę jedynie wyjazdy krajowe, ale zagraniczne również jak najbardziej wchodzą w grę. Jeżeli choć trochę potrafimy posługiwać się językiem obcym, dobrym kierunkiem będzie anglia. Bez wątpienia jesteśmy w stanie świetnie spędzić tam swój urlop. Dobrym rozwiązaniem będzie agroturystyka, jaka nie tylko pozwoli nam na zwiedzenie miejscowości, ale i poznanie kultury. Zdecydowanie bez problemu znajdziemy Autokary, jakie zawiozą nas na miejsce. Będziemy w stanie wypocząć, ale i poznać miejscowe produkty, oferty sklepów. Jagody acai również uda nam się znaleźć w sklepach.