Kopalnia soli w Wieliczce

Kopalnia i zabytek? To raczej nie Idzie w parze. Kopalnia nie jest miejscem zabytkowym tylko miejscem gdzie wydobywany jest surowiec. Więcej »

Dzwon Zygmunta

Każdy kraj chlubi się wobec innych swoją własną, indywidualną kulturą oraz historią. Jednak zastanówmy się jak właściwie ta historia się prezentuje. Więcej »

 

Kierunki turystyczne

Bardzo wielu z nas lubi podróżować. Jeżeli naszym celem są podróże zagraniczne to mamy bardzo wiele możliwości wyboru. Sama Europa daje nam możliwość zwiedzenia wielu wspaniałych, pięknych miast do których z całą pewnością warto się wybrać. Oczywiście Polska ma nam również bardzo wiele do zaoferowania. Takie miasta jak Kraków, Warszawa, Wrocław czy chociaż niewielki Sandomierz kuszą swoim urokiem i atrakcjami. Czasami jednak miasta te po prostu nam się nudzą. W takim wypadku mamy ochotę poznać co ma nam do zaoferowania cała Europa. Bardzo dużą popularnością cieszy się Budapeszt, do którego z całą pewnością warto zawitać. W Budapeszcie czeka nas wiele atrakcji. Jeżeli chodzi o węgierskie warunki, takie na przykład jak ceny to nie musimy się martwić, gdyż węgierskie ceny nie są wcale, aż tak wysokie. Na pewno warto wybrać się również do Pragi. Ci z nas, którzy mieszkają na południu wcale nie mają daleko. Jeżeli, więc będziesz zastanawiał się kolejny raz, gdzie tym razem zrobić sobie wycieczkę to warto pomyśleć właśnie nad Pragą, do której nie ma daleko i która ma nam bardzo wiele do zaoferowania. Te i inne miejsca są w naszym zasięgu. Warto zwiedzać Europę, w której znajdziemy wiele pięknych miejsc.