Kopalnia soli w Wieliczce

Kopalnia i zabytek? To raczej nie Idzie w parze. Kopalnia nie jest miejscem zabytkowym tylko miejscem gdzie wydobywany jest surowiec. Więcej »

Dzwon Zygmunta

Każdy kraj chlubi się wobec innych swoją własną, indywidualną kulturą oraz historią. Jednak zastanówmy się jak właściwie ta historia się prezentuje. Więcej »

 

Na tym się opiera idea couchingu

Na tym się opiera idea couchingu i co ważniejsze sama ta konstrukcja bardzo często się sprawdza i jet polecana. Oczywiście nie ma wymogu by korzystający z tego typu usług i życzliwości ludzkiej koniecznie też udostępnił swoje mieszkanie ale jest to w dobrym tonie. Dzięki temu i cała sieć zdecydowanie szybciej się rozwija. Praktycznie trudno teraz znaleźć kraj europejski i miasto w którym by nie słyszano o tym sposobie na noclegi. Jeżeli ktoś ma obawy przed zostawieniem mieszkania obcym ludziom z innego kraju powinien sobie powtórzyć że lepsze mieszkanie z obcymi ludźmi niż puste przez cały czas nieobecności. Przecież wiadomo że każdy informuje o tym kiedy będzie mieszkanie dostępne podając okresy kiedy jego nie będzie. Niekiedy zdarza się że właściciel zostaje ale są to raczej wyjątki od reguły. Podróżowanie w taki sposób to nie tylko oszczędności ale też okazja by budować międzynarodową sieć znajomych co też wiele osób skwapliwie wykorzystuje.