Kopalnia soli w Wieliczce

Kopalnia i zabytek? To raczej nie Idzie w parze. Kopalnia nie jest miejscem zabytkowym tylko miejscem gdzie wydobywany jest surowiec. Więcej »

Dzwon Zygmunta

Każdy kraj chlubi się wobec innych swoją własną, indywidualną kulturą oraz historią. Jednak zastanówmy się jak właściwie ta historia się prezentuje. Więcej »

 

Noclegi Grzybowo

\r\nW stronę słońca\r\n\r\nMorze Bałtyckie ma to do siebie, że tylko tam, możemy zobaczyć najpiękniejsze zachody słońca. Jest to niewątpliwie niesamowity widok, więc praktycznie każdy powinien to kiedyś zobaczyć. Zawsze mówi się, że nad morzem jest drogo i dlatego wiele osób rezygnuje z wyjazdów do tego cudownego miejsca, ale tak naprawdę wystarczy skorzystać z kilku rad i możemy cieszyć się wspaniałymi wakacjami nad polskim morzem. Pierwszą zasadą jest to, żeby wybierać noclegi grzybowo, co umożliwi ograniczenie kosztów związanych z cenami w bardziej popularnych miejscowościach nadmorskich. Poza tym, zakupy powinniśmy zrobić przed wyjazdem albo przejechać kilka kilometrów od miejscowości znajdujących się nad morzem. Dzięki temu, będziemy mogli skorzystać z oferty sklepów, których cena jest taka sama jak w całym kraju. Poza tym, możemy skorzystać z wyżywienia oferowanego przez hotel lub pensjonat, w którym się zatrzymaliśmy. Nie są to drogie sprawy a na pewno każdy będzie mógł się najeść do syta, żeby mieć energię na zwiedzanie okolic.