Kopalnia soli w Wieliczce

Kopalnia i zabytek? To raczej nie Idzie w parze. Kopalnia nie jest miejscem zabytkowym tylko miejscem gdzie wydobywany jest surowiec. Więcej »

Dzwon Zygmunta

Każdy kraj chlubi się wobec innych swoją własną, indywidualną kulturą oraz historią. Jednak zastanówmy się jak właściwie ta historia się prezentuje. Więcej »

 

Polska turystyka na tle europejskiej

Czy polska w kwestii turystyki ma cokolwiek do zaoferowania światu lub europie? Wbrew wszystkim pozorom okazuje się, że nawet bardzo wiele. Tutaj turystyka kwitnie nie tyko w sezonie typowo letnim, ale również zimowym. Polska to bardzo różnorodny jak, w którym każdy nawet najbardziej wymagający i wybredny klient znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Co prawda ostateczny wybór zależny jest tylko i wyłącznie od nas, jednak, jeśli rzeczywiście sektor turystyczny w Polsce chciałby się rozwijać konieczna będzie reklama.

 

Bez nie ma jakichkolwiek możliwości na znalezienie nowych turystów a co za tym idzie także zwieszenie swoich zarobków. Jak w takim razie się wypromować? Podstawą jest oczywiście reklama w innych krajach. Powinny zostać w niej ukazane wszystkie najważniejsze walory naszego Kraku nie tylko, jeśli chodzi i sam klimat o ciekawe miejsca, ale również ceny. Nie można ukrywać, że dla przeciętnego europejczyka rzeczywiście koszty pobytu w Polsce w porównani z innymi państwami nie są zbyt wygórowane.