Kopalnia soli w Wieliczce

Kopalnia i zabytek? To raczej nie Idzie w parze. Kopalnia nie jest miejscem zabytkowym tylko miejscem gdzie wydobywany jest surowiec. Więcej »

Dzwon Zygmunta

Każdy kraj chlubi się wobec innych swoją własną, indywidualną kulturą oraz historią. Jednak zastanówmy się jak właściwie ta historia się prezentuje. Więcej »

 

Tanie linie lotnicze

W dzisiejszych czasach podróżowanie jest nieustannym elementem, które towarzyszy każdemu z nas. Jest to związane z możliwościami mobilnymi.  Jednym z przykładów, który to pokazuje jest fakt, że są osoby pracujące w dwóch państwach na raz. Jak to wygląda? Praca od poniedziałku do czwartku w Polsce, wylot samolotem do Anglii, tam praca przykładowo dwudniowa i na koniec weekendu powrót do Polski.  Ciężko sobie to wyobrazić? Chyba nie. Dostanie się z Polski do Anglii może zająć naprawdę niewiele czasu.

 

Największym problemem może się okazać samo dotarcie na lotnisko. Jeśli mieszkamy w mieście, z którego musimy dotrzeć na lotnisko, może się to okazać bardziej czasochłonne. Ale jeśli jest to osoba, która mieszka niedaleko lotniska, to przy dobrym układzie może to zająć 4 godziny. Tyle czasu może zająć pokonanie w Polsce 200 km samochodem. Jak widać możliwości, są niesamowite. Ceny  biletów również mogą okazać się bardzo niskie. Jeśli są to loty sugerowane przez tanie linie lotnicze typu Rynair. Sam lot nie zajmuje dużo czasu. Najwięcej formalności i problemu może zająć  odprawa, która ma spore wymagania.